KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763188
nr 1576 3188
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Landskap med par. Ej signerad. Olja på duk, 54x74 cm, yttermått inklusive ram: 68x88 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:40:33
600 kr
700 kr